تبلیغات
فیلم و سریال ایرانی و کره ای - جومونگ این بار همراه با سوسانو به ایران می آید!
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

آمار وبلاگ

پیج رنک گوگل

پیج رنک

Admin Logo
themebox

برای شرکت در یک تور ۱۰روزه‌ در چند شهر مختلف کشور
جومونگ این بار همراه با سوسانو به ایران می آید!
سینمای ما- یک تهیه‌کننده برنامه کنسرت‌های ملی و بین‌المللی گفت: بازیگر نقش جومونگ برای دومین بار راهی ایران می‌شود. محسن شریعت افزود: پس از آنکه نخستین دعوت‌کننده ایرانی، یک شرکت تولیدات صوتی و تصویری، با طرح ابتکاری خود از سونگ ایل‌گوک، بازیگر قدر مجموعه افسانه جومونگ، در مرداد ماه سال جاری دعوت به‌ عمل آورد، دریچه‌ای گشوده شد تا سایر تهیه‌کنندگان ایرانی نیز برای تعامل بخشی بیشتر بین مردم خود با بازیگران فراسوی مرزهای سرزمین‌مان، پل ارتباطی قوی‌تری با کشور کره برقرار کرده و بر تداوم برنامه‌های فرهنگی بین‌المللی همت گمارند.
شریعت اضافه کرد: برای اولین‌ بار قصد داریم تا در استان کرمان به بسط برنامه‌های هنری بین‌المللی بپردازیم و برای تحقق این امر از دو بازیگر حرفه‌ای و معروف مجموعه جومونگ سان‌‌ای‌گوکو ایفاگر نقش سوسانو آغاز کردیم.
وی ادامه داد: البته در پیاده کردن این طرح تنها کرمان مدنظر نیست و در حال چیدن تدارک تور ۱۰روزه‌ای برای این دو بازیگر هستیم تا در چندین شهر مختلف کشور و هر شهر، یک روز توقف داشته باشند و به جمع استقبال‌کنندگان خود طی یک یا دو سانس بپیوندند.
این تهیه‌کننده برنامه کنسرت‌های ملی و بین‌المللی اضافه کرد: در همین راستا، رایزنی‌های لازمه صورت پذیرفته و حدود ۹۰ درصد کار انجام شده و درحال بستن قرار داد با دو کاراکتر اصلی این سریال کره‌ای هستیم.
شریعت بیان کرد: شهرهای دیگری که برای اجرای برنامه و سفرشان پیش‌بینی شده شامل تهران، کرج، بندرعباس، شیراز، اصفهان و مشهد است و این وعده را به مردم خوب شهرهای در نظر گرفته می‌دهم که تا آخر آبان ‌ماه بتوانند در کنار این دو نقش‌آفرین افسانه جومونگ باشند.
وی علت دعوت دوباره از شخصیت‌های بازیگر کره‌ای را تاریخچه نبردهای کره با توجه به صحنه‌هایی که در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی این کشور بارها و بارها به‌ تصویر کشیده شده‌اند، ذکر کرد و گفت: فرهنگ مبارزاتی آنها شباهت بسیار زیادی به جنگ‌های گذشته ما دارد و همین مسئله موجب شد تا مردم گرایش بیشتری به سوی ایفاگران نقش‌ها و فیلم‌های این‌چنینی داشته باشند، چرا که تداعی‌گر جنگجویان خودشان است.
وی افزود: همان‌طور که در آخرین سریال پخش شده از کشور کره در شبکه سه ایران شاهد بودیم، اکثر مردم آنها را نمونه‌ای از رستم و پهلوانان دیگر خاک میهن‌مان می‌دانند، که بر آن شدیم تا خواسته‌هایشان را بی‌جواب نگذاشته و بازیگران مشهور این سریال را دوباره به ایران فراخوانیم.
وی در پایان اشاره کرد: به ‌زودی اطلاعات دقیق تاریخ و مکان‌های حضور این دو شخصیت نقش‌آفرین خارجی در شهرهای ذکر شده از طریق رسانه‌ها در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
موسسه رسانه های تصویری در دور تازه تولید مستندهای مخاطب محور عرضه می کند:
«جومونگ‌ نامه» در شبکه خانگی محصولات فرهنگی
سینمای ما- در ادامه دور تازه فعالیت های تولیدی موسسه رسانه های تصویری در زمینه مستندهایی با موضوع های اجتماعی و مخاطب محور، مستند«جومونگ‌ نامه» به کارگردانی پوریا آذربایجانی اواخر مهرماه توسط این مؤسسه  در شبکه خانگی پخش می‌شود. «جومونگ‌ نامه» که در تهران، یاسوج، آباده و اصفهان تصویربرداری شد، مراحل نهایی را به زودی پشت سر می‌گذارد و در اواخر مهرماه در شبکه خانگی توزیع می‌شود.
براساس این گزارش، این مستند به آسیب‌شناسی سریال تلویزیونی جومونگ می‌پردازد و نگاه تطبیقی و پژوهشی نسبت به قهرمانان ایرانی و شرق‌دور دارد.
این مستند در مؤسسه رسانه‌های تصویری و به تهیه‌کنندگی محمدرضا حیدری ساخته می‌شود و  طراح و محقق این مستند پوریا آذربایجانی است. شهرام نجاریان فیلمبردار، نیما لطفی برنامه‌ریز و دستیار کارگردان و سامان شهامت صدابردار این پروژه هستند که مدت زمان آن ۵۲ دقیقه است.


نوشته شده توسط :حمید
شنبه 11 مهر 1388-12:44 ق.ظ